دریافت*پیشینه و مبانی نظری پژوهش عملکرد مالی*

پیشینه و مبانی نظری پژوهش عملکرد مالی,مبانی نظری پژوهش عملکرد مالی,پیشینه نظری پژوهش عملکرد مالی,پیشینه و مبانی نظری پژوهش, عملکرد مالیپیشینه و مبانی نظری پژوهش عملکرد مالی|31010325|ejz|
این فایل درباره ی پیشینه و مبانی نظری پژوهش عملکرد مالی می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

فایل پیشینه و مبانی نظری پژوهش عملکرد مالی دارای 16 صفحه وبا فرمت ورد وقابل ویرایش می باشد.

توضیحات: فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش)
همراه با منبع نویسی درون متنی به شیوه APA جهت استفاده فصل دو پایان نامه
توضیحات نظری کامل در مورد متغیر
پیشینه داخلی و خارجی در مورد متغیر مربوطه و متغیرهای مشابه
رفرنس نویسی و پاورقی دقیق و مناسب
منبع : انگلیسی وفارسی دارد (به شیوه APA)
نوع فایل: WORD و قابل ویرایش با فرمت doc

بخش هایی از محتوای فایل ::

وقوع انقلاب صنعتی و تداوم آن در اروپای قرن نوزدهم، ایجاد کارخانه های بزرگ و اجرای طرح­ های عظیمی چون احداث شبکه­ های سراسری راه آهن را می طلبید که به سرمایه ­های پولی کلانی نیاز داشت، به نحوی که انجام آن از امکانات مالی یک یا چند سرمایه­گذار و حتی دولت ­های آن زمان فراتر بود.
از اینرو، با بهره گیری از دو دستاورد بزرگ و مفید انقلاب صنعتی، یعنی سازماندهی و همکاری، نخستین شرکت ­های سهامی شکل گرفت که مسئولیت صاحبان سهام آنها محدود به مبلغ سرمایه­ گذاریشان بود. این قالب نوین، راه حل مناسبی برای تأمین سرمایه­ های کلان و توزیع مخاطرات تجاری بود. ازآن زمان تاکنون، در بیشتر موارد، قدرت و اختیار تصمیم گیری در شرکت ­های سهامی، از آن زمان تاکنون، در بیشتر موارد، قدرت و اختیار تصمیم ­گیری در شرکت ­های سهامی، اغلب در اختیار مدیرانی است که با منافع گروه­ های برون سازمانی، به ویژه سهامداران، تضاد منافع دارند. این تضاد منافع که نتیجه تفکیک مالکیت از مدیریت است، از زمان ­های گذشته توجه بسیاری را به خود معطوف داشته است. پژوهش ­های متعددی در زمینه شناسایی مشکلات ناشی از تفکیک از مدیریت انجام شده و پژوهشگران به ریشه یابی دلایل تضاد منافع مدیران و سهامداران پرداخته اند (آلچیان و دمستیز، 1972).
در جهت تعدیل تضاد منافع، معیارهایی برای ارزیابی عملکرد مدیران و ارائه مبنایی برای تعیین میزان پرداخت­ های انگیزشی به آنها بر اساس نتایج این ارزیابی ­ها ابداع و مورد استفاده قرار گرفته است (جنسن و مورفی، 1989)
جستجوهای اولیه برای دستیابی به بسیاری از معیارهای ارزیابی عملکرد منجر به استفاده از اعداد و اطلاعات حسابداری در این زمینه شده است. بسیاری از معیارهای ارزیابی عملکرد، مبتنی بر مدل های حسابداری به ویژه مدل سود حسابداری گزارش شده یا سود هر سهم است. با گذشت زمان، مدیران به منظور حفظ سطح پاداش و بهبود آن، به مدیریت سود از طریق تحریف اعدادحسابداری پرداختند. این موضوع باعث شده است که علیرغم آنکه برخی از شرکت ­ها دارای وضعیت مالی مطلوبی از نظر اعداد حسابداری و معیارهای ارزیابی عملکرد مبتنی بر مدل حسابداری بوده اند، با بحران ­های مالی از جمله کمبود نقدینگی مواجه شوند. بنابراین، معیارهای ارزیابی عملکرد مبتنی بر مدل های حسابداری و طرح ­های پاداش مبتنی بر آنها نتوانستند در جهت منافع سهامداران و سایر گروه های برون سازمانی حرکت کنند و موجب تعدیل تضاد منافع شوند (هیس و فان، 1991).


مطالب دیگر:
پاورپوینت مطالعات معماری شهر شوشتر نوپاورپوینت خلاصه کتاب جامعه شناسي تغييرات اجتماعي غلامرضا غفاري و عادل ابراهيمي لويهپاورپوینت ساختار فایل ها (ذخیره و بازیابی اطلاعات) از کتاب سیستم و ساختار فایل زولیکگزارش کارآموزی حسابداری در اداره انتقال خونفایل اتوکد آپارتمان مسکونی 4 واحدیفایل اتوکد مجتمع مسکونی 10 واحدیفایل اتوکد بانکپاورپوینت سد مخزنی کوثرمقاله ترجمه شده با عنوان استفاده از خوشه بندی نمودار جهت قرار دادن منابع در یک آرایه حس گر متراکمپاورپوینت خلاصه کتاب جامعه شناسي ايلات و عشاير ايران علي اكبر نيك خلق و عسگري نوريپاورپوینت خلاصه کتاب جامعه شناسي صنعتي نیره توکلی خمینیپاورپوینت مرمت خانه مهدی پورپاورپوینت معماری مدرن اولیهپاورپوینت روستای سویسه صالحپاورپوینت تئوری جدید طراحی شهریپاورپوینت مدیریت عملکرد منابع انسانیتحقیق روش دستی گام به گام طرح پایدارسازي گود با روش میخکوبی خاك به همراه مثالبرنامه جامع تحلیل قاب دو بعدی خمشی یا مهاربندی شدهپاورپوینت انواع کاربری های اقامتیپاورپوینت ارتباطات از راه دور و شبکه هاپاورپوینت ایجاد و توسعه سیستم های اطلاعاتیپاورپوینت پايگاه داده هاپاورپوینت سخت افزار و نرم افزار رایانهپاورپوینت سیستم های اطلاعاتی پشتیبانی تصمیمپاورپوینت سیستم های اطلاعاتی راهبردی