دریافت*پیشینه تحقیق ومبانی نظری مدیریت منابع انسانی و عملکرد سازمانی*

پیشینه تحقیق ومبانی نظری مدیریت منابع انسانی و عملکرد سازمانی ,مبانی نظری مدیریت منابع انسانی و عملکرد سازمانی,پیشینه تحقیق مدیریت منابع انسانی و عملکرد سازمانی ,پیشینه تحقیق,مبانی نظری, مدیریت منابع انسانی و عملکرد سازمانیپیشینه تحقیق ومبانی نظری مدیریت منابع انسانی و عملکرد سازمانی|31010320|ejz|
این فایل درباره ی پیشینه تحقیق ومبانی نظری مدیریت منابع انسانی و عملکرد سازمانی می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

فایل دارای 73 صفحه وبا فرمت ورد وقابل ویرایش می باشد.

توضیحات: فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش)
همراه با منبع نویسی درون متنی به شیوه APA جهت استفاده فصل دو پایان نامه
توضیحات نظری کامل در مورد متغیر
پیشینه داخلی و خارجی در مورد متغیر مربوطه و متغیرهای مشابه
رفرنس نویسی و پاورقی دقیق و مناسب
منبع : انگلیسی وفارسی دارد (به شیوه APA)
نوع فایل: WORD و قابل ویرایش با فرمت doc

بخش هایی از محتوای فایل ::

مدیریت منابع انسانی و عملکرد سازمانی
انسان به عنوان یک منبع و سرمایه:
سرمایه انسانی وسیله ای است برای دستیابی به مزیت رقابتی ، ماهنامه بیزینس ، آینده را با عنوان" جنگ جهانی برای استعدادها" معرفی می نماید، نیازی روز افزون برای تشویق خلاقیت، شاهراه های استعداد که باید نیروی کاررا دگرگون نماید ازدیگر مولفه های جهان آینده خواهد بود. در دنیای آینده دیگر گزارشهای سالانه که در آن مولفه های مالی به صورت عملکرد به هیئت مدیره داده می شود محلی از اعراب نخواهد داشت، بلکه سازمان باید بتواند اثبات نماید که مردم بزرگترین سرمایه آن می باشد. (گیبسون و کریستوفر،2010: 4)

بهره وری کارگران علمی، بزرگترین چالش مدیریتی قرن بیست و یکم است. افزایش بهره وری کارگر علمی در کشور های توسعه یافته، رمز و ضرورت بقا آنها است. کشور های توسعه یافته، به هیچ طریق دیگری نمی توانند به حفظ کیان خود امیدوار باشند چه رسد به حفظ رهبری و سطح زندگیشان. (دراکر، 1386: 193)
دراکر زمانی که مقایسه ای بین بهره وری در دو نوع کارگر رابررسی می کند چنین بیان میدارد که کار بر روی موضوع بهره وری کارگران علمی، از مدتها قبل، آغاز شده است، "ما از لحاظ کار واقعی بر روی بهره وری کار گران علمی در سال 2000 تقریبا در همان جایی هستیم که از لحاظ بهره وری کارگران یدی، در سال 1900، یعنی یک قرن پیش بودیم".( همان،175)
وظیفه مدیریت حفظ دارایی های سازمانی است که در اختیار دارد. مفهوم این حرف در جایی که دانش تک تک کارگران علمی، نوعی دارایی ، و در اغلب موارد، دارایی اصلی یک موسسه ، به حساب می آید، چه می باشد؟معنا و مفهوم این مطلب در سیاست های پرسنلی و کارگزینی چیست؟برای جذب و حفظ کارگران علمی با بالاترین بهره وری به چه چیزهایی نیاز است؟برای افزایش بهره وری آنها، وتبدیل بهره وری افزوده آنها به ظرفیت کاری سازمان، چه چیزهایی لازم است؟ (همان،183).

بررسی مقایسه ای مسائل نظری ناشی از پژوهش:

هر زایشی نیازمند لقاح ناشی از تبیین شباهت ها و یا تفاوت های دو و یا چند پدیده است.شباهت ها سخن از آن دارد که"الف"همچنان است که "ب"می باشد و تفاوت هاآنگاه سربر می آورند که "ج" ازگونه ای باشد درحالیکه "د" از گونه ای دیگر.هر تزی نیازمند سنتز ایده ها بوده و سنتز ایده ها از دل تبیین شباهت ها بر می خیزد.(والک،1998).
سخن از شباهت ها ، در واقع سخن گفتن از مقایسه است ، مقایسه یکی از بهترین روش ها جهت بهره برداری از دانش ضمنی و یا عقاید نهفته یک نویسنده دارد.(روتیو،2007).بررسی مقایسه ای ،مانند هر روی آورد دیگری، مراحلی دارد که توفیق هر مرحله ای مرهون موفقیت مراحل قبل از آن است.در روی آورد منطقی می توان گفت دو امر بالکل غیر قابل مقایسه پذیر نیستند اما اگر بین دو امر ، تغایر همه جانبه وجود نداشته باشد، امکان مقایسه و کشف شباهت ها و تفاوت وجود دارد.وقتی به مقایسه آرا و مکاتب می پردازیم ، ملاک تطبیق پذیری وجود نقطه تماس حداقل در یکی از اضلاع معرفتی است.(فرامرز قراملکی،26.7.1386 : روزنامه رسالت)
در این بخش از پژوهش پس از بیان ضرورت مداقه در سایر نظریه های مرتبط با روند کلی پژوهش، به هم پوشانی ها و تفاوتهای رویکرد مورد مطالعه با سایر نظریه های مطرح در این زمینه پرداخته شده است.


مطالب دیگر:
🔥دعاوی چک🔥دیات🔥دیوان عدالت بین المللی🔥کتاب خودآموز زبان بلغاری به همراه فایل های صوتی🔥گل🔥قاب🔥کادر🔥دانلود رایگان کتاب حصار و سگ های پدرم pdf🔥کتاب صوتی نیروی حال (راهنمای بیداری معنوی) از اکهارت تول🔥کتاب رباعیات خیام به زبان فارسی و انگلیسی🔥کتاب و سوالات دانش خانواده و جمعیت(اخلاق خانواده )🔥کتاب صوتی عادت‌های میلیون دلاری - رسیدن به استقلال مالی از برایان تریسی🔥کتاب صوتی جک کالیس و مایکل لبوف - «هوشمندانه کار کنید، سخت کار نکنید»🔥پهلوان🔥پیامبر اکرم از کودکی تاوفات🔥پیامبر خاتم از نگاه ادیان🔥تأثير آموزش مهارتهاي زندگي بر سلامت روان و منبع كنترل🔥تاریخ اداری قبل از اسلام ایران🔥تاریخچه تاسیس ایران خود رو🔥تاریخچه والیبال🔥تاريخ ايران🔥تاريخچه ساختمانهاي بلند🔥تاريخچه علم ژنتيک🔥تراشكاري و ايمني هاي لازم🔥تربیت دینی کودکان در دوره‌ی پیش از دبستان